Welkom op de site van tafeltennisvereniging Noad Reuver! email: secretariaat@ttvnoad.nl

Toernooien

 

                                 
Algemeen klassement 2019 A-klasse                            
                                 
      clubkamp clubkamp zomerprijs niet-tt zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs Boekmannen NOAD tussenstand  
      dubbel enkel 1e ronde  activiteit 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale toernooi CUP 2019  
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei   17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep 3-okt 2-dec 16-dec na 10 ronden  
1 René Teeuwen 8 11 11   9 3 12 9 12 9 8   92  
2 Jan Joosten 12   10   10 10   12 10 10 12   86  
3 Tim Tegels 12 10 4   11 9   10 11 7 11   85  
4 Richard Killaars 10 6 5   12 4 8 5 5 4 9   68  
5 Paul Meusen 6 3 12   3 7 10 11 4 5 5   66  
6 Ron Fleuren 9 9 7   4 12   7   11 4   63  
7 Twan Geraedts 11 12     7 11 7     12     60  
8 Peter Ebus 8 4 4   8 8   4 4 8 7   55  
9 Tommy Katschnig 11 3 6   5 4   4 9 6 4   52  
10 Har Reijnders 10 5     3 3   6 6 4 6   43  
11 Jac Schrijvers 5 3     6 4 9 4   4 3   38  
12 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8   4 5             34  
13 Remy Ottenheim 7 7           8 7   4   33  
14 Roy Olders   4     4 4 11       10   33  
15 Ruud Sotthewes 6 4     4 6     8       28  
16 Jules Munnichs 7   9   3     4     3   26  
17 Har Dorssers     4         3 4       11  
18 J Wang   4                 4   8  
                                 
                               
Algemeen klassement 2019 B-klasse                          
                               
                               
      clubkamp clubkamp zomerprijs niet-tt zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs boekmannen NOAD tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde  activiteit 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale toernooi CUP 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei   17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep 3-okt 2-dec 16-dec na 9 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12   12 11 8 12 11 12 12   114
2 Paul Heugten van 12 11 11   7 6   9 10 11 11   88
3 Ger Hoogen vd 10 8 9   10 8 11,5 6 7 9 4   82,5
4 Fenno Zwik 9 9 7   9 7 4 8 6 8 7   74
5 Ton Kool 11   10   11 10     12 10 10   74
6 Jac Geraedts 9   8   8 9 10 11 9   8   72
7 Jac Sambeek van 10           9 10 8 7 4   48
8 Clary Coenen   7 6   6 12         4   35
9 Jos Killaars 11           7       9   27
10 Cor Vlot               7 5 5 4   21
11 Bas Meusen   10       5         6   21
12 Helen Tosserams               5 4 6 3   18
13 Bart Hovens             11,5           11,5
14 Ton Smeets             6           6
15 Rob Koch         5               5
16 Ger Jacobs             5           5
17 Wil Wetterhahn                     5   5
18 Ruud Jacobs             4           4
19 Jan Geerlings             4           4
                               
                     
  Boekmannentoernooi 6-12-2018 totale uitslag          
              1e ronde 2e ronde totaal totaal
PLAATS       1e ronde 2e ronde  totaal punten voor punten voor punten voor tegen
1 B Wiel Olders 10 10 20 87 84 171  
2 B Paul Heugten van 8 10 18 82 86 168  
3 A Jan Joosten 10 8 18 81 78 159  
4 B Ton Kool 10 7 17 87 72 159  
5 A Tim Tegels 6 8 14 75 83 158 115
6 A Roy Olders 5 9 14 74 84 158 133
7 A Richard Killaars 6 8 14 77 72 149  
8 B Jac Geraedts 6 7 13 81 77 158  
9 B Fenno Zwik 8 5 13 84 73 157  
10 B Jos Killaars 4 9 13 67 80 147  
11 A René Teeuwen 4 9 13 68 74 142  
12 A Peter  Ebus 5 7 12 71 77 148  
13 A Har Reijnders 7 5 12 77 65 142  
14 A Paul Meusen 7 4 11 78 75 153  
15 B Bas Meusen 7 4 11 72 76 148  
16 A J Wang 7 4 11 74 68 142  
17 B Wil Wetterhahn 7 3 10 72 80 152  
18 A Ron Fleuren 5 4 9 68 75 143  
19 B Ger Hoogen vd 2 5 7 63 71 134  
20 A Tommy Katschnig 4 2 6 77 65 142  
21 B Cor Vlot 5 1 6 72 52 124  
22 A Remy Ottenheim 3 3 6 49 55 104  
23 B Jac Sambeek van 1 4 5 55 64 119  
24 B Clary Coenen 1 4 5 54 64 118  
25 A Jac Schrijvers 2 2 4 54 62 116  
26 A Jules Munnichs 2 1 3 66 51 117  
27 B Helen Tosserams 0 3 3 51 56 107  
  Boekmannentoernooi 2-12-19                    
  A-KLASSE                        
                           
              1e ronde 2e ronde totaal totaal   punten  
PLAATS       1e ronde 2e ronde  totaal punten voor punten voor punten voor tegen   alg. klassement  
1 A Jan Joosten 10 8 18 81 78 159     12  
2 A Tim Tegels 6 8 14 75 83 158 115   11  
3 A Roy Olders 5 9 14 74 84 158 133   10  
4 A Richard Killaars 6 8 14 77 72 149     9  
5 A René Teeuwen 4 9 13 68 74 142     8  
6 A Peter  Ebus 5 7 12 71 77 148     7  
7 A Har Reijnders 7 5 12 77 65 142     6  
8 A Paul Meusen 7 4 11 78 75 153     5  
9 A J Wang 7 4 11 74 68 142     4  
10 A Ron Fleuren 5 4 9 68 75 143     4  
11 A Tommy Katschnig 4 2 6 77 65 142     4  
12 A Remy Ottenheim 3 3 6 49 55 104     4  
13 A Jac Schrijvers 2 2 4 54 62 116     3  
14 A Jules Munnichs 2 1 3 66 51 117     3  
                           
  B-KLASSE                        
                           
              1e ronde 2e ronde totaal     punten  
PLAATS       1e ronde 2e ronde  totaal punten voor punten voor punten voor     alg. klassement  
1 B Wiel Olders 10 10 20 87 84 171     12  
2 B Paul Heugten van 8 10 18 82 86 168     11  
3 B Ton Kool 10 7 17 87 72 159     10  
4 B Jos Killaars 4 9 13 67 80 147     9  
5 B Jac Geraedts 6 7 13 81 77 158     8  
6 B Fenno Zwik 8 5 13 84 73 157     7  
7 B Bas Meusen 7 4 11 72 76 148     6  
8 B Wil Wetterhahn 7 3 10 72 80 152     5  
9 B Ger Hoogen vd 2 5 7 63 71 134     4  
10 B Cor Vlot 5 1 6 72 52 124     4  
11 B Jac Sambeek van 1 4 5 55 64 119     4  
12 B Clary Coenen 1 4 5 54 64 118     4  
13 B Helen Tosserams 0 3 3 51 56 107     3  
                           
                         
Algemeen klassement 2019 A-klasse                    
                         
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde  2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep 3-okt na 9 ronden
1 René Teeuwen 8 11 11 9 3 12 9 12 9 84
2 Tim Tegels 12 10 4 11 9   10 11 7 74
3 Jan Joosten 12   10 10 10   12 10 10 74
4 Paul Meusen 6 3 12 3 7 10 11 4 5 61
5 Twan Geraedts 11 12   7 11 7     12 60
6 Richard Killaars 10 6 5 12 4 8 5 5 4 59
7 Ron Fleuren 9 9 7 4 12   7   11 59
8 Tommy Katschnig 11 3 6 5 4   4 9 6 48
9 Peter Ebus 8 4 4 8 8   4 4 8 48
10 Har Reijnders 10 5   3 3   6 6 4 37
11 Jac Schrijvers 5 3   6 4 9 4   4 35
12 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 4 5         34
13 Remy Ottenheim 7 7         8 7   29
14 Ruud Sotthewes 6 4   4 6     8   28
15 Roy Olders   4   4 4 11       23
16 Jules Munnichs 7   9 3     4     23
17 Har Dorssers     4       3 4   11
18 J Wang   4               4
19 Stephan Koopman                   0
                         
                         
Algemeen klassement 2019 B-klasse                    
                         
                         
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde  2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep 3-okt na 9 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 12 11 8 12 11 12 102
2 Ger Hoogen vd 10 8 9 10 8 11,5 6 7 9 78,5
3 Paul Heugten van 12 11 11 7 6   9 10 11 77
4 Fenno Zwik 9 9 7 9 7 4 8 6 8 67
5 Jac Geraedts 9   8 8 9 10 11 9   64
6 Ton Kool 11   10 11 10     12 10 64
7 Jac Sambeek van 10         9 10 8 7 44
8 Clary Coenen   7 6 6 12         31
9 Jos Killaars 11         7       18
10 Cor Vlot             7 5 5 17
11 Bas Meusen   10     5         15
12 Helen Tosserams             5 4 6 15
13 Bart Hovens           11,5       11,5
14 Ton Smeets           6       6
15 Rob Koch       5           5
16 Ger Jacobs           5       5
17 Ruud Jacobs           4       4
18 Jan Geerlings           4       4
19 Paul Bos                   0
20 Wil Wetterhahn                   0
                         
           
winterprijs 2019   Klasse A  
        3-okt finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 12   12
2 Ron Fleuren 10   11
3 Jan Joosten 9   10
4 René Teeuwen 9   9
5 Peter Ebus 7   8
6 Tim Tegels 5   7
7 Tommy Katschnig 3   6
8 Paul Meusen 2   5
9 Har Reijnders 2   4
10 Richard Killaars 1   4
11 Jac Schrijvers 1   4
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
           
winterprijs 2019   Klasse B  
        3-okt finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 12   12
2 Paul Heugten van 9   11
3 Ton Kool 9   10
4 Ger Hoogen vd 8   9
5 Fenno Zwik 4   8
6 Jac Sambeek van 3   7
7 Helen Tosserams 1   6
8 Cor Vlot 0   5
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
                       
Algemeen klassement 2019 A-klasse                  
                       
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde  2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep na 8 ronden
1 René Teeuwen 8 11 11 9 3 12 9 12 75
2 Tim Tegels 12 10 4 11 9   10 11 67
3 Jan Joosten 12   10 10 10   12 10 64
4 Paul Meusen 6 3 12 3 7 10 11 4 56
5 Richard Killaars 10 6 5 12 4 8 5 5 55
6 Twan Geraedts 11 12   7 11 7     48
7 Ron Fleuren 9 9 7 4 12   7   48
8 Tommy Katschnig 11 3 6 5 4   4 9 42
9 Peter Ebus 8 4 4 8 8   4 4 40
10 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 4 5       34
11 Har Reijnders 10 5   3 3   6 6 33
12 Jac Schrijvers 5 3   6 4 9 4   31
13 Remy Ottenheim 7 7         8 7 29
14 Ruud Sotthewes 6 4   4 6     8 28
15 Roy Olders   4   4 4 11     23
16 Jules Munnichs 7   9 3     4   23
17 Har Dorssers     4       3 4 11
18 J Wang   4             4
19 Stephan Koopman                 0
                       
                       
Algemeen klassement 2019 B-klasse                  
                       
                       
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde  2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep 19-sep na 8 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 12 11 8 12 11 90
2 Ger Hoogen vd 10 8 9 10 8 11,5 6 7 69,5
3 Paul Heugten van 12 11 11 7 6   9 10 66
4 Jac Geraedts 9   8 8 9 10 11 9 64
5 Fenno Zwik 9 9 7 9 7 4 8 6 59
6 Ton Kool 11   10 11 10     12 54
7 Jac Sambeek van 10         9 10 8 37
8 Clary Coenen   7 6 6 12       31
9 Jos Killaars 11         7     18
10 Bas Meusen   10     5       15
11 Cor Vlot             7 5 12
12 Bart Hovens           11,5     11,5
13 Helen Tosserams             5 4 9
14 Ton Smeets           6     6
15 Rob Koch       5         5
16 Ger Jacobs           5     5
17 Ruud Jacobs           4     4
18 Jan Geerlings           4     4
19 Paul Bos                 0
20 Wil Wetterhahn                 0
                       
           
winterprijs enkel 2019   Klasse A  
           
plaats     1e ronde 2e ronde eindstand na 2 ronden
1 Tim Tegels 15,6 18,3 33,9
2 Jan Joosten 18,4 15,2 33,6
3 René Teeuwen 14,9 18,6 33,5
4 Remy Ottenheim 13,7 13,3 27
5 Paul Meusen 18,3 7,3 25,6
6 Har Reijnders 12,8 12,7 25,5
7 Tommy Katschnig 10,2 14,9 25,1
8 Richard Killaars 10,6 11,4 22
9 Peter Ebus 9,9 10,5 20,4
10 Ruud Sotthewes   14,1 14,1
11 Ron Fleuren 12,9   12,9
12 Har Dorssers 6,5 4,6 11,1
13 Jules Munnichs 10,3   10,3
14 Jac Schrijvers 8,8   8,8
           
  Iedereen kan deelnemen aan de finale avond op 3 oktober.
 

Bij gelijk eindigen beslist de stand na 2 voorronden.

         
winterprijs enkel 2019 Klasse A  
      19-sep 2e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 René Teeuwen 18,6 12
2 Tim Tegels 18,3 11
3 Jan Joosten 15,2 10
4 Tommy Katschnig 14,9 9
5 Ruud Sotthewes 14,1 8
6 Remy Ottenheim 13,3 7
7 Har Reijnders 12,7 6
8 Richard Killaars 11,4 5
9 Peter Ebus 10,5 4
10 Paul Meusen 7,3 4
11 Har Dorssers 4,6 4
         
 
           
winterprijs enkel 2019   Klasse B  
           
plaats     1e ronde 2e ronde eindstand na 2 ronden
1 Wiel Olders 20,8 18,4 39,2
2 Paul Heugten van 14,3 18,2 32,5
3 Jac Geraedts 17,6 12,7 30,3
4 Jac Sambeek van 16,1 11,7 27,8
5 Fenno Zwik 9,5 9,2 18,7
6 Ton Kool   18,5 18,5
7 Ger Hoogen vd 7,7 10 17,7
8 Cor Vlot 7,8 8,6 16,4
10 Helen Tosserams 5,9 4 9,9
           
  Iedereen kan deelnemen aan de finale avond op 3 oktober.
  Bij gelijk eindigen beslist de stand na 2 voorronden.  
           
           
         
winterprijs enkel 2019 Klasse B  
      19-sep 2e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Ton Kool 18,5 12
2 Wiel Olders 18,4 11
3 Paul Heugten van 18,2 10
4 Jac Geraedts 12,7 9
5 Jac Sambeek van 11,7 8
6 Ger Hoogen vd 10 7
7 Fenno Zwik 9,2 6
8 Cor Vlot 8,6 5
9 Helen Tosserams 4 4
         
         
                   
Algemeen klassement 2019 A-klasse                
                     
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep na 7 ronden
1 René Teeuwen 8 11 11 9 3 12 9 63
2 Tim Tegels 12 10 4 11 9   10 56
3 Jan Joosten 12   10 10 10   12 54
4 Paul Meusen 6 3 12 3 7 10 11 52
5 Richard Killaars 10 6 5 12 4 8 5 50
6 Twan Geraedts 11 12   7 11 7   48
7 Ron Fleuren 9 9 7 4 12   7 48
8 Peter Ebus 8 4 4 8 8   4 36
9 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 4 5     34
10 Tommy Katschnig 11 3 6 5 4   4 33
11 Jac Schrijvers 5 3   6 4 9 4 31
12 Har Reijnders 10 5   3 3   6 27
13 Roy Olders   4   4 4 11   23
14 Jules Munnichs 7   9 3     4 23
15 Remy Ottenheim 7 7         8 22
16 Ruud Sotthewes 6 4   4 6     20
17 Har Dorssers     4       3 7
18 J Wang   4           4
19 Stephan Koopman               0
                     
                     
                     
Algemeen klassement 2019 B-klasse                
                     
                     
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul 5-sep na 7 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 12 11 8 12 79
2 Ger Hoogen vd 10 8 9 10 8 11,5 6 62,5
3 Paul Heugten van 12 11 11 7 6   9 56
4 Jac Geraedts 9   8 8 9 10 11 55
5 Fenno Zwik 9 9 7 9 7 4 8 53
6 Ton Kool 11   10 11 10     42
7 Clary Coenen   7 6 6 12     31
8 Jac Sambeek van 10         9 10 29
9 Jos Killaars 11         7   18
10 Bas Meusen   10     5     15
11 Bart Hovens           11,5   11,5
12 Cor Vlot             7 7
13 Ton Smeets           6   6
14 Rob Koch       5       5
15 Ger Jacobs           5   5
16 Helen Tosserhams             5 5
17 Ruud Jacobs           4   4
18 Jan Geerlings           4   4
19 Paul Bos               0
20 Wil Wetterhahn               0
                     
         
winterprijs enkel 2019 Klasse A  
      5-sep 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Jan Joosten 18,4 12
2 Paul Meusen 18,3 11
3 Tim Tegels 15,6 10
4 René Teeuwen 14,9 9
5 Remy Ottenheim 13,7 8
6 Ron Fleuren 12,9 7
7 Har Reijnders 12,8 6
8 Richard Killaars 10,6 5
9 Jules Munnichs 10,3 4
10 Tommy Katschnig 10,2 4
11 Peter Ebus 9,9 4
12 Jac Schrijvers 8,8 4
13 Har Dorssers 6,5 3
         
                   
         
winterprijs enkel 2019 Klasse B  
      5-sep 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 20,8 12
2 Jac Geraedts 17,6 11
3 Jac Sambeek van 16,1 10
4 Paul Heugten van 14,3 9
5 Fenno Zwik 9,5 8
6 Cor Vlot 7,8 7
7 Ger Hoogen vd 7,7 6
8 Helen Tosserhams 5,9 5
         

Algemeen klassement 2019 A-klasse

             
                   
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale toernooi 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul na 6 ronden
1 René Teeuwen 8 11 11 9 3 12 54
2 Twan Geraedts 11 12   7 11 7 48
3 Tim Tegels 12 10 4 11 9   46
4 Richard Killaars 10 6 5 12 4 8 45
5 Jan Joosten 12   10 10 10   42
6 Ron Fleuren 9 9 7 4 12   41
7 Paul Meusen 6 3 12 3 7 10 41
8 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 4 5   34
9 Peter Ebus 8 4 4 8 8   32
10 Tommy Katschnig 11 3 6 5 4   29
11 Jac Schrijvers 5 3   6 4 9 27
12 Roy Olders   4   4 4 11 23
13 Har Reijnders 10 5   3 3   21
14 Ruud Sotthewes 6 4   4 6   20
15 Jules Munnichs 7   9 3     19
16 Remy Ottenheim 7 7         14
17 J Wang   4         4
18 Har Dorssers     4       4
                   
                   
Algemeen klassement 2019 B-klasse              
                   
                   
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toep- tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale toernooi 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun 4-jul na 6 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 12 11 8 67
2 Ger Hoogen vd 10 8 9 10 8 11,5 56,5
3 Paul Heugten van 12 11 11 7 6   47
4 Fenno Zwik 9 9 7 9 7 4 45
5 Jac Geraedts 9   8 8 9 10 44
6 Ton Kool 11   10 11 10   42
7 Clary Coenen   7 6 6 12   31
8 Jac Sambeek van 10         9 19
9 Jos Killaars 11         7 18
10 Bas Meusen   10     5   15
11 Bart Hovens           11,5 11,5
12 Ton Smeets           6 6
13 Rob Koch       5     5
14 Ger Jacobs           5 5
15 Ruud Jacobs           4 4
16 Jan Geerlings           4 4
                   
  Toeptoernooi 4-7-2019  
       
PLAATS     punten
1 Bart Hovens 88
1 Ger Hoogen vd 88
3 Jac Geraedts 83
4 René Teeuwen 81
5 Jac Sambeek van 79
6 Wiel Olders 77
7 Roy Olders 76
8 Paul Meusen 74
9 Jac Schrijvers 73
10 Jos Killaars 71
11 Ton Smeets 70
12 Ger Jacobs 68
13 Richard Killaars 66
14 Ruud Jacobs 65
15 Twan Geraedts 62
15 Fenno Zwik 62
17 Jan Geerlings 53
       
       
       
       
       
    punten algemeen klassement  
       
  klasse A   punten
1 René Teeuwen 12
2 Roy Olders 11
3 Paul Meusen 10
4 Jac Schrijvers 9
5 Richard Killaars 8
6 Twan Geraedts 7
       
       
  klasse B   punten
1 Bart Hovens 11,5
1 Ger Hoogen vd 11,5
3 Jac Geraedts 10
4 Jac Sambeek van 9
5 Wiel Olders 8
6 Jos Killaars 7
7 Ton Smeets 6
8 Ger Jacobs 5
9 Ruud Jacobs 4
10 Fenno Zwik 4
11 Jan Geerlings 4
       
                 
Algemeen klassement 2019 A-klasse            
                 
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun na 5 ronden
1 Tim Tegels 12 10 4 11 9 46
2 René Teeuwen 8 11 11 9 3 42
3 Jan Joosten 12   10 10 10 42
4 Twan Geraedts 11 12   7 11 41
5 Ron Fleuren 9 9 7 4 12 41
6 Richard Killaars 10 6 5 12 4 37
7 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 4 5 34
8 Peter Ebus 8 4 4 8 8 32
9 Paul Meusen 6 3 12 3 7 31
10 Tommy Katschnig 11 3 6 5 4 29
11 Har Reijnders 10 5   3 3 21
12 Ruud Sotthewes 6 4   4 6 20
13 Jules Munnichs 7   9 3   19
14 Jac Schrijvers 5 3   6 4 18
15 Remy Ottenheim 7 7       14
16 Roy Olders   4   4 4 12
17 J Wang   4       4
18 Har Dorssers     4     4
                 
                 
Algemeen klassement 2019 B-klasse            
                 
                 
      clubkamp clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2e ronde finale 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei 17-jun 24-jun na 5 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 12 11 59
2 Paul Heugten van 12 11 11 7 6 47
3 Ger Hoogen vd 10 8 9 10 8 45
4 Ton Kool 11   10 11 10 42
5 Fenno Zwik 9 9 7 9 7 41
6 Jac Geraedts 9   8 8 9 34
7 Clary Coenen   7 6 6 12 31
8 Bas Meusen   10     5 15
9 Jos Killaars 11         11
10 Jac Sambeek van 10         10
11 Rob Koch       5   5
                 
           
zomerprijs 2019   Klasse A  
        24-jun finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Ron Fleuren 8   12
2 Twan Geraedts 8   11
3 Jan Joosten 7   10
4 Tim Tegels 7   9
5 Peter Ebus 7   8
6 Paul Meusen 7   7
7 Ruud Sotthewes 7   6
8 Imre Hadfy-Kovacs 6   5
9 Tommy Katschnig 6   4
10 Richard Killaars 4   4
11 Jac Schrijvers 4   4
12 Roy Olders 4   4
13 René Teeuwen 3   3
14 Har Reijnders 0   3
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
         
zomerprijs 2019   Klasse B  
        24-jun finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Clary Coenen 10   12
2 Wiel Olders 6   11
3 Ton Kool 6   10
4 Jac. Geraedts 5   9
5 Ger Hoogen vd 4   8
6 Fenno Zwik 4   7
7 Paul Heugten van 3   6
8 Bas Meusen 3   5
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
       
           
             
zomerprijs   2019 Klasse A      
      27-mei 17-jun    
      1e   ronde 2e ronde totaal pl. Voor finale
  René Teeuwen 16,2 14,7 30,9 1e
  Jan Joosten 13,4 15,7 29,1 2e
  Richard Killaars 10 17,9 27,9 3e
  Tim Tegels 9,3 17,8 27,1 4e
  Peter Ebus 9,9 14,2 24,1 5e
  Paul Meusen 16,5 7,2 23,7 6e
  Imre Hadfy-Kovacs 11,6 11,9 23,5 7e
  Tommy Katschnig 10,7 12,5 23,2 8e
  Jules Munnichs 12,7 8,8 21,5 9e
  Ron Fleuren 11,5 9,6 21,1 10e
  Twan Geraedts   14 14 11e
  Jac Schrijvers   12,7 12,7 12e
  Roy Olders   12,4 12,4 13e
  Ruud Sotthewes   12,3 12,3 14e
  Har Dorssers 8,4   8,4 15e
  Har Reijnders   7,1 7,1 16e
           
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
         
zomerprijs   2019 Klasse B      
      27-mei 17-jun    
      1e   ronde 2e ronde totaal plaatsing voor finale
  Wiel Olders 20,8 20,8 41,6 1e
  Ton Kool 16,8 16,8 33,6 2e
  Paul Heugten van 17,2 12,9 30,1 3e
  Ger vd Hoogen 12,2 14,2 26,4 4e
  Jac Geraedts 11,8 12,9 24,7 5e
  Fenno Zwik 9,2 14,2 23,4 6e
  Clary Coenen 9 9,6 18,6 7e
  Rob Koch   8 8 8e

zomerprijs

2019 Klasse A  
      17-jun 2e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Richard Killaars 17,9 12
2 Tim Tegels 17,8 11
3 Jan Joosten 15,7 10
4 René Teeuwen 14,7 9
5 Peter Ebus 14,2 8
6 Twan Geraedts 14 7
7 Jac Schrijvers 12,7 6
8 Tommy Katschnig 12,5 5
9 Roy Olders 12,4 4
10 Ruud Sotthewes 12,3 4
11 Imre Hadfy-Kovacs 11,9 4
12 Ron Fleuren 9,6 4
13 Jules Munnichs 8,8 3
14 Paul Meusen 7,2 3
15 Har Reijnders 7,1 3
         
  zomerprijs 2019 Klasse B  
        17-jun 2e ronde
  plaats     score punten algemeen klassement
  1 Wiel Olders 20,8 12
  2 Ton Kool 16,8 11
  3 Ger Hoogen v/d 14,2* 10
  4 Fenno Zwik 14,2* 9
  5 Jac Geraedts 12,9** 8
  6 Paul Heugten van 12,9** 7
  7 Clary Coenen 9,6 6
  8 Rob Koch 8 5
           
  * Ger 59 punten tegen        
  *Fenno 62 punten tegen        
  ** Jac 56 punten tegen        
  ** Paul 57 punten tegen        

Algemeen klassement 2019 A-klasse

       
             
      clubkamp clubkamp zomerprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei na 3 ronden
1 René Teeuwen 8 11 11 30
2 Tim Tegels 12 10 4 26
3 Ron Fleuren 9 9 7 25
4 Imre Hadfy-Kovacs 9 8 8 25
5 Twan Geraedts 11 12   23
6 Jan Joosten 12   10 22
7 Richard Killaars 10 6 5 21
8 Paul Meusen 6 3 12 21
9 Tommy Katschnig 11 3 6 20
10 Peter Ebus 8 4 4 16
11 Jules Munnichs 7   9 16
12 Har Reijnders 10 5   15
13 Remy Ottenheim 7 7   14
14 Ruud Sotthewes 6 4   10
15 Jac Schrijvers 5 3   8
16 Roy Olders   4   4
17 J Wang   4   4
18 Har Dorssers     4 4

Algemeen klassement 2019 B-klasse

       
             
             
      clubkamp clubkamp zomerprijs tussenstand
      dubbel enkel 1e ronde 2019
PLAATS     9-mei 20-mei 27-mei na 3 ronden
1 Wiel Olders 12 12 12 36
2 Paul Heugten van 12 11 11 34
3 Ger Hoogen vd 10 8 9 27
4 Fenno Zwik 9 9 7 25
5 Ton Kool 11   10 21
6 Jac Geraedts 9   8 17
7 Clary Coenen   7 6 13
8 Jos Killaars 11     11
9 Jac Sambeek van 10     10
10 Bas Meusen   10   10
zomerprijs 2019 Klasse A  
      27-mei 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Paul Meusen 16,5 12
2 René Teeuwen 16,2 11
3 Jan Joosten 13,4 10
4 Jules Munnichs 12,7 9
5 Imre Hadfy-Kovacs 11,6 8
6 Ron Fleuren 11,5 7
7 Tommy Katschnig 10,7 6
8 Richard Killaars 10 5
9 Peter Ebus 9,9 4
10 Tim Tegels 9,3 4
11 Har Dorssers 8,4 4
         
zomerprijs 2019 Klasse B  
      27-mei 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 20,8 12
2 Paul Heugten van 17,2 11
3 Ton Kool 16,8 10
4 Ger Hoogen v/d 12,2 9
5 Jac Geraedts 11,8 8
6 Fenno Zwik 9,2 7
7 Clary Coenen 9 6

clubkampioenschappen Enkel Klasse A 20 mei 2019

         
plaats     punten algemeen klassement  
1 Twan Geraedts 12  
2 René Teeuwen 11  
3 Tim Tegels 10  
4 Ron Fleuren 9  
5 Imre Hadfy-Kovacs 8  
6 Remy Ottenheim 7  
7 Richard Killaars 6  
8 Har Reijnders 5  
9 Roy Olders 4  
10 J Wang 4  
11 Ruud Sotthewes 4  
12 Peter Ebus 4  
13 Jac Schrijvers 3  
14 Tommy Katschnig 3  
15 Paul Meusen 3  
         
clubkampioenschappen Enkel Klasse B 20 mei 2019
         
plaats     punten algemeen klassement  
1 Wiel Olders 12  
2 Paul Heugten van 11  
3 Bas Meusen 10  
4 Fenno Zwik 9  
5 Ger Hoogen vd 8  
6 Clary Coenen 7  

clubkampioenschappen Dubbel Klasse A 9 mei 2019

 
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Tim Tegels Jan Joosten 12
2 Twan Geraedts Tommy Katschnig 11
3 Richard Killaars Har Reijnders 10
4 Ron Fleuren Imre Hadfy-Kovacs 9
5 René Teeuwen Peter Ebus 8
6 Jules Munnichs Remy Ottenheim 7
7 Ruud Sotthewes Paul Meusen 6
8 Jac Schrijvers     5
           
clubkampioenschappen Dubbel Klasse B 9 mei 2019  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Wiel Olders Paul Heugten van 12
2 Jos Killaars Ton Kool 11
3 Jac Sambeek van Ger v d Hoogen 10
4 Fenno Zwik Jac Geraedts 9
                             
Algemeen klassement 2018 A-klasse                          
                               
      clubkamp clubkamp zomerprijs niet-tt zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs Boekmannen NOAD eindstand
      dubbel enkel 1e ronde activiteit 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale toernooi CUP 2018
PLAATS     17-mei 28-mei 4-jun 11-jun 18-jun 25-jun 5-jul 20-sep 4-okt 1-nov 6-dec 17-dec  
1 René Teeuwen 12 10 11 5 6 9 9,5 12 12 12 12 11 121,5
2 Twan Geraedts 11 12 12 4 12 12 6       10 12 91
3 Tim Tegels 9 9 7 11 10 7   11 9 9   6 88
4 Richard Killaars 11 7 4 10   4 8 10 11 8 9 4 86
5 Paul Meusen 10 4 6 7 11 4 12   4 7 8 4 77
6 Peter Ebus 10 4 4 4 4 8   9 8 6 7 4 68
6 Tommy Katschnig 8   10 12 5 11   6 4 5   7 68
8 Imre Hadfy-Kovacs   4 3   8     8 10 10 11 9 63
9 Jac Schrijvers 8 4 4 6 4 4 9,5   4 4 5 3 55,5
10 Roy Olders 12 11 9   7 10             49
11 Remy Ottenheim 9 3 8   4 4 11   7       46
12 Stephan Koopman 7 5 3 8,5 4 6 7         4 44,5
13 Har Reijnders 6 6 4     5   7 4   6 5 43
14 Ruud Sotthewes 7               6 11   10 34
15 J Wang   8 5   9               22
16 Har Dorssers       8,5       5 3 4     20,5
17 Ron Fleuren       4         5     8 17
                         
Algemeen klassement 2018 B-klasse                          
                               
                               
      clubkamp clubkamp zomerprijs niet-tt zomerprijs zomerprijs toep- winterprijs winterprijs winterprijs boekmannen NOAD eindstand
      dubbel enkel 1e ronde activiteit 2e ronde finale toernooi 1e ronde 2e ronde finale toernooi CUP 2018
PLAATS     17-mei 28-mei 4-jun 11-jun 18-jun 25-jun 5-jul 20-sep 4-okt 1-nov 6-dec 17-dec  
1 Wiel Olders 10 11 12 6 12 12 10     11 12 11 107
2 Paul Heugten van 12 12 11   6 11   11 11 10 11 10 105
3 Ger Hoogen vd 6 8 10 7 10 8 12 9 9 7 6 9 101
4 Fenno Zwik 7 7 9   9   4 6 8   7 8 65
5 Jac Geraedts 10 9   4     7 5 7 9 5   56
6 Jan Joosten               12 12 12   12 48
7 Paul Bos 11 10   11 7   5,5           44,5
8 Clary Coenen 7 6 8   5 9           7 42
9 Jac Sambeek van 12     9,5     4 4   8 4   41,5
10 Ger Jacobs 9           9 7 5   8   38
11 Bart Hovens   5     11 10         10   36
12 Ruud Jacobs 8           5,5 10 6   4   33,5
13 Bas Meusen       12 8   4 8         32
14 Jos Killaars 11     4     4       9   28
15 Tom Lammers 9     9,5                 18,5
16 Rob Koch         4 7           6 17
17 Ton Smeets       5     11           16
18 Wil Wetterhahn                 10 6     16
19 Pieter Janssen 8                       8
20 Noud Heuvel v/d       8                 8
21 Jan Geerlings             8           8
22 Jac Fleuren                         0
       
NOAD-cup 2018 17-12-2018 Klasse A
       
plaats     punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 12
2 René Teeuwen 11
3 Ruud Sotthewes 10
4 Imre Hadfy-Kovacs 9
5 Ron Fleuren 8
6 Tom Katschnig 7
7 Tim Tegels 6
8 Har Reijnders 5
9 Paul Meusen 4
10 Richard Killaars 4
11 Peter Ebus 4
12 Stephan Koopman 4
13 Jac Schrijvers 3
     
       
NOAD-cup 2018 17-12-2018 Klasse B
       
plaats     punten algemeen klassement
1 Jan Joosten 12
2 Wiel Olders 11
3 Paul Heugten van 10
4 Ger Hoogen vd 9
5 Fenno Zwik 8
6 Clary Coenen 7
7 Rob Koch 6
   
  Rob Koch 6
  Boekmannentoernooi 6-12-2018 totale uitslag    
               
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal PUNTEN VOOR
1 B Wiel Olders 8 8 16 165
2 A René Teeuwen 9 6 15 161
3 A Imre Hadfy-Kovacs 10 5 15 160
4 A Twan Geraedts 6 8 14 160
5 B Paul Heugten van 8 5 13 154
6 B Bart Hovens 4 8 12 154
7 B Jos Killaars 8 3 11 142
8 B Ger Jacobs 6 5 11 139
9 B Fenno Zwik 4 6 10 149
10 B Ger Hoogen vd 7 3 10 146
11 A Richard Killaars 4 6 10 139
12 A Paul Meusen 7 3 10 135
13 A Peter Ebus 5 4 9 141
14 A Har Reijnders 2 6 8 151
15 B Jac Geraedts 6 2 8 135
16 B Jac Sambeek van 1 5 6 139
17 B Ruud Jacobs 1 3 4 129
18 A Jac Schrijvers 0 2 2 121

.

.

  Boekmannentoernooi 6-12-2018            
  A-KLASSE                
                  punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal punten voor   alg. klassement
1 A René Teeuwen 9 6 15 161   12
2 A Imre Hadfy-Kovacs 10 5 15 160   11
3 A Twan Geraedts 6 8 14 160   10
4 A Richard Killaars 4 6 10 139   9
5 A Paul Meusen 7 3 10 135   8
6 A Peter Ebus 5 4 9 141   7
7 A Har Reijnders 2 6 8 151   6
8 A Jac Schrijvers 0 2 2 121   5
                   
                   
  B-KLASSE               punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal punten voor   alg. klassement
1 B Wiel Olders 8 8 16 165   12
2 B Paul Heugten van 8 5 13 154   11
3 B Bart Hovens 4 8 12 154   10
4 B Jos Killaars 8 3 11 142   9
5 B Ger Jacobs 6 5 11 139   8
6 B Fenno Zwik 4 6 10 149   7
7 B Ger Hoogen vd 7 3 10 146   6
8 B Jac Geraedts 6 2 8 135   5
9 B Jac Sambeek van 1 5 6 139   4
10 B Ruud Jacobs 1 3 4 129   4
winterprijs 2018   Klasse A  
        1-nov finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 René Teeuwen 12   12
2 Ruud Sotthewes 9   11
3 Imre Hadfy-Kovacs 8   10
4 Tim Tegels 7   9
5 Richard Killaars 6   8
6 Paul Meusen 6   7
7 Peter Ebus 5   6
8 Tommy Katschnig 3   5
9 Jac Schrijvers 0   4
10 Har Dorssers 0   4
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
winterprijs 2018   Klasse B  
        1-nov finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Jan Joosten 10   12
2 Wiel Olders 10   11
3 Paul Heugten van 7   10
4 Jac Geraedts 5   9
5 Jac Sambeek van 4   8
6 Ger Hoogen vd 3   7
7 Wil Wetterhahn 0   6
           
Bij gelijke score telt rangschikking plaatsing voor finale  
winterprijs enkel 2018   Klasse A  
           
plaats     1e ronde 2e ronde eindstand na 2 ronden
1 René Teeuwen 19,3 20,9 40,2
2 Richard Killaars 15,2 18,5 33,7
3 Tim Tegels 16,2 15,2 31,4
4 Imre Hadfy-Kovacs 12,1 15,2 27,3
5 Peter Ebus 12,2 15 27,2
6 Har Reijnders 10,6 8,2 18,8
7 Tommy Katschnig 8,5 7,1 15,6
8 Remy Ottenheim   14,7 14,7
9 Ruud Sotthewes   14,5 14,5
10 Ron Fleuren   13,4 13,4
11 Paul Meusen   10,9 10,9
12 Jac Schrijvers   8,4 8,4
13 Har Dorssers 3,3 4,7 8
           
           
  Iedereen kan deelnemen aan de finale avond op 1 november.
  Bij gelijk eindigen beslist de stand na 2 voorronden.  
winterprijs enkel 2018   Klasse B  
           
plaats     1e ronde 2e ronde eindstand na 2 ronden
1 Jan Joosten 20,8 20,8 41,6
2 Paul Heugten van 19,1 17,3 36,4
3 Ruud Jacobs 14,2 9,2 23,4
4 Ger Hoogen vd 11,9 10,8 22,7
5 Fenno Zwik 10,6 10 20,6
6 Jac Geraedts 10,5 10 20,5
7 Ger Jacobs 10,8 5,7 16,5
8 Wil Wetterhahn   14,8 14,8
9 Bas Meusen 10,8   10,8
10 Jac Sambeek van 4,8   4,8
           
           
           
           
           
  Iedereen kan deelnemen aan de finale avond op 1 november.
  Bij gelijk eindigen beslist de stand na 2 voorronden.  
winterprijs enkel 2018 Klasse A    
      4-okt 2e ronde  
plaats     score punten algemeen klassement  
1 René Teeuwen 20,9 12  
2 Richard Killaars 18,5 11  
3 Imre Hadfy-Kovacs 15,2 10 82-64
4 Tim Tegels 15,2 9 82-73
5 Peter Ebus 15 8  
6 Remy Ottenheim 14,7 7  
7 Ruud Sotthewes 14,5 6  
8 Ron Fleuren 13,4 5  
9 Paul Meusen 10,9 4  
10 Jac Schrijvers 8,4 4  
11 Har Reijnders 8,2 4  
12 Tommy Katschnig 7,1 4  
13 Har Dorssers 4,7 3  
winterprijs enkel 2018 Klasse B    
      4-okt 2e ronde  
plaats     score punten algemeen klassement  
1 Jan Joosten 20,8 12  
2 Paul Heugten van 17,3 11  
3 Wil Wetterhahn 14,8 10  
4 Ger Hoogen vd 10,8 9  
5 Fenno Zwik 10 8 70-74
6 Jac Geraedts 10 7 70-76
7 Ruud Jacobs 9,2 6  
8 Ger Jacobs 5,7 5  
winterprijs enkel 2018 Klasse A  
      20-sep 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 René Teeuwen 19,3 12
2 Tim Tegels 16,2 11
3 Richard Killaars 15,2 10
4 Peter Ebus 12,2 9
5 Imre Hadfy-Kovacs 12,1 8
6 Har Reijnders 10,6 7
7 Tommy Katschnig 8,5 6
8 Har Dorssers 3,3 5
winterprijs enkel 2018 Klasse B    
      28-sep 1e ronde  
plaats     score punten algemeen klassement  
1 Jan Joosten 20,8 12  
2 Paul Heugten van 19,1 11  
3 Ruud Jacobs 14,2 10  
4 Ger Hoogen vd 11,9 9  
5 Bas Meusen 10,8 8 68-69
6 Ger Jacobs 10,8 7 68-78
7 Fenno Zwik 10,6 6  
8 Jac Geraedts 10,5 5  
9 Jac Sambeek van 4,8 4  
  Toeptoernooi 5-7-2018  
       
PLAATS     punten
1 Paul Meusen 84
2 Ger Hoogen vd 83
3 Ton Smeets 81
4 Remy Ottenheim 80
5 Wiel Olders 77
6 Ger Jacobs 76
7 Jan Geerlings 72
8 Jac Geraedts 71
8 Jac Schrijvers 71
8 René Teeuwen 71
11 Richard Killaars 70
12 Paul Bos 68
12 Ruud Jacobs 68
14 Stephan Koopman 65
15 Jac Sambeek van 61
16 Twan Geraedts 59
17 Jos Killaars 58
18 Bas Meusen 53
19 Fenno * Zwik 28
       
  * gestopt na 2 ronden  
zomerprijs 2018   Klasse B  
        2017 25 juni finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 10   12
2 Paul Heugten van 7   11
3 Bart Hovens 7   10
4 Clary Coenen 6   9
5 Ger Hoogen vd 4   8
6 Rob Koch 0   7
zomerprijs 2018   Klasse A  
        2018 25 juni finale
plaats     score   punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 10   12
2 Tommy Katschnig 9   11
3 Roy Olders 7   10
4 René Teeuwen 6   9
5 Peter Ebus 6   8
6 Tim Tegels 5   7
7 Stephan Koopman 5   6
8 Har Reijnders 5   5
9 Paul Meusen 4   4
10 Remy Ottenheim 4   4
11 Richard Killaars 4   4
12 Jac Schrijvers 1   4
zomerprijs 2018 Klasse B  
      18-jun 2e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 20,8 12
2 Bart Hovens 18,7 11
3 Ger Hoogen v/d 14,5 10
4 Fenno Zwik 11,9 9
5 Bas Meusen 11 8
6 Paul Bos 9,9 7
7 Paul Heugten van 8,2 6
8 Clary Coenen 5,4 5
9 Rob Koch 4,4 4
zomerprijs   2018 Klasse A  
      18-jun 2e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 17,3 12
2 Paul Meusen 15,8 11
3 Tim Tegels 15,6 10
4 J.H. Wang 15,3 9
5 Imre Hadfy-Kovacs 15 8
6 Roy Olders 14,6 7
7 René Teeuwen 14 6
8 Tommy Katschnig 12,2 5
9 Remy Ottenheijm 10,7 4
10 Jac Schrijvers 10,1 4
11 Stephan Koopman 7,7 4
12 Peter Ebus 6,7 4
zomerprijs 2018 Klasse A  
      04-jun 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 18,2 12
2 René Teeuwen 16,1 11
3 Tommy Katschnig 15,2 10
4 Roy Olders 14 9
5 Remy Ottenheijm 13,8 8
6 Tim Tegels 12,9 7
7 Paul Meusen 12,8 6
8 J.H. Wang 12,5 5
9 Richard Killaars 10,9 4
10 Peter Ebus 10,1 4
11 Har Reijnders 10,1 4
12 Jac Schrijvers 9,7 4
13 Imre Hadfy-Kovacs 8,7 3
14 Stephan Koopman 8,2 3
         
Peter Ebus         71 voor en 74 tegen    
Har Reijnders 71 voor en 78 tegen    
zomerprijs 2018 Klasse B  
      04-jun 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Wiel Olders 18,7 12
2 Paul Heugten van 12,3 11
3 Ger Hoogen v/d 12,1 10
4 Fenno Zwik 10,9 9
5 Clary Coenen 7,8 8
clubkampioenschappen Enkel Klasse A 28 mei 2018
       
plaats     punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 12
2 Roy Olders 11
3 René Teeuwen 10
4 Tim Tegels 9
5 J Wang 8
6 Richard Killaars 7
7 Har Reijnders 6
8 Stephan Koopman 5
9 Imre Hadfy-Kovacs 4
10 Paul Meusen 4
11 Peter Ebus 4
12 Jac Schrijvers 4
13 Remy Ottenheim 3
clubkampioenschappen Enkel Klasse B 28 mei 2018
       
plaats     punten algemeen klassement
1 Paul Heugten van 12
2 Wiel Olders 11
3 Paul Bos 10
4 Jac Geraedts 9
5 Ger Hoogen vd 8
6 Fenno Zwik 7
7 Clary Coenen 6
8 Bart Hovens 5
  Bart opgave door blesure    
clubkampioenschappen Dubbel Klasse A 17 mei 2018  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Roy Olders René Teeuwen 12
2 Twan Geraedts Richard Killaars 11
3 Paul Meusen Peter Ebus 10
4 Tim Tegels Remy Ottenheim 9
5 Tommy Katschnig Jac Schrijvers 8
6 Ruud Sotthewes Stephan Koopman 7
7 Har Reijnders     6
clubkampioenschappen Dubbel Klasse B 17 mei 2018  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Paul Heugten van Jac Sambeek van 12
2 Paul Bos Jos Killaars 11
3 Jac Geraedts Wiel Olders 10
4 Tom Lammers Ger Jacobs 9
5 Ruud Jacobs Pieter Janssen 8
6 Clary Coenen Fenno Zwik 7
7 Ger v d Hoogen     6
Algemeen klassement 2017 A-klasse                        
                               
      clubk clubk zomerpri zomerpr zomerpr niet-tt toep- winterpr winterpr winterpr Boekm NOAD eindstand
      enkel dubb 1e ronde 2e ronde finale act toern 1e ronde 2e ronde finale toern CUP 2017
PLAATS     8-mei 18-mei 29-mei 12-jun 19-jun 10-jul 13-jul 28-sep 26-okt 2-nov 30-nov 18-dec  
1 René Teeuwen 11 12 8 12 5 7 8 12 10 12 11 8 116
2 Peter Ebus 7 8 12 4 8 11 7 11 8 8 4 10 98
3 Twan Geraedts 9 12   10 9       11 11 9 12 83
4 Imre Hadfy-Kovacs 4 10 9 11 12 6     7   12 9 80
5 Jac Schrijvers 4 11 5 4 6 4 12 8 9 7 4 4 78
6 Richard Killaars 4 9       10 10,5 7 12 4 4 11 71,5
7 Paul Meusen 6 9 7 5 4 4 10,5   5 10 6 4 70,5
8 Tommy Katschnig 5   11 8 11     6 4 4 7 6 62
9 Har Reijnders 8 11 10 4 10     5 6     3 57
10 Ruud Sotthewes 10 10   6         4 6 10 5 51
11 Wiel Olders 3 7       5 9 10   9 4 4 51
12 Ron Fleuren 12   6 9 7 8,5           4 46,5
13 Remy Ottenheim   7           9 4 5   3 28
14 Tim Tegels 4 8   7   8,5             27,5
15 Har Dorssers           12       4 8   24
16 Stephan Koopman                 4   5 7 16
                               
B-KLASSE                              
1 Paul Heugten van 11 12 8 9 7 6   12 4 7 8 12 96
2 Fenno Zwik 9   7 12 11 10 6 8 7 9 4 10 93
3 Tom Lammers 4 10 9 8 9 9   5 10 12 4 7 87
4 Paul Bos 10 11 11 10   12   7 12 8     81
5 Jac Geraedts 5 12       7 10 9 9 10 9   71
6 Wil Wetterhahn 6   10 11 8       5 4 7 8 59
7 Bart Hovens 12   12   12           12 11 59
8 Ger Hoogen vd 7 11   7 10   5       5 9 54
9 Jac Sambeek van           11 9 4 6 4 6   40
10 Pieter Janssen               11 8 11 10   40
11 Ton Smeets 8 10       8   6         32
12 Ruud Jacobs             12 10   6     28
13 Jos Killaars             8   4   11   23
14 Bas Meusen                 11 4     15
15 Clary Coenen 4                   4 6 14
16 Ger Jacobs             7     5     12
17 Jan Geerlings             11           11
18 Jac Fleuren           5             5
NOAD-cup 2017   18-12-2017 Klasse A       18-12-2017 Klasse B
                 
plaats     punten alg klassement   plaats     punten alg klassement
1 Twan Geraedts 12   1 Paul Heugten van 12
2 Richard Killaars 11   2 Bart Hovens 11
3 Peter Ebus 10   3 Fenno Zwik 10
4 Imre Hadfy-Kovacs 9   4 Ger Hoogen vd 9
5 René Teeuwen 8   5 Wil Wetterhahn 8
6 Stephan Koopman 7   6 Tom Lammers 7
7 Tom Katschnig 6   7 Clary Coenen 6
8 Ruud Sotthewes 5          
9 Ron Fleuren 4          
10 Paul Meusen 4          
11 Jac Schrijvers 4          
12 Wiel Olders 4          
13 Har Reijnders 3          
14 Remy Ottenheim 3          
  Boekmannentoernooi 30-11-2017    
  A-KLASSE            
              punten
PLAATS       1e r. 2e r. tot alg kl.
1 A Imre Hadfy-Kovacs 7 8 15 12
2 A René Teeuwen 6 8 14 11
3 A Ruud Sotthewes 5 8 13 10
4 A Twan Geraedts 6 6 12 9
5 A Har Dorssers 9 3 12 8
6 A Tommy Katschnig 9 2 11 7
7 A Paul Meusen 6 5 11 6
8 A Stephan Koopman 6 5 11 5
9 A Wiel Olders 5 5 10 4
10 A Peter Ebus 6 2 8 4
11 A Richard Killaars 3 4 7 4
12 A Jac Schrijvers 4 2 6 4
               
  B-KLASSE           punten
PLAATS       1e r. 2e r. tot alg. kl.
1 B Bart Hovens 10 5 15 12
2 B Jos Killaars 5 10 15 11
3 B Pieter Janssen 3 10 13 10
4 B Jac Geraedts 6 5 11 9
5 B Paul Heugten van 3 7 10 8
6 B Wil Wetterhahn 5 4 9 7
7 B Jac Sambeek van 5 4 9 6
8 B Ger Hoogen vd 2 6 8 5
9 B Tom Lammers 1 7 8 4
10 B Fenno Zwik 6 0 6 4
11 B Clary Coenen 0 2 2 4
winterprijs 2017 Klasse A           Klasse B  
FINALE     2-nov           2-nov  
plaats     score punten alg. klassem   plaats     score punten alg. klassem.
1 René Teeuwen 8 12   1 Tom Lammers 10 12
2 Twan Geraedts 8 11   2 Pieter Janssen 7 11
3 Paul Meusen 8 10   3 Jac Geraedts 6 10
4 Wiel Olders 7 9   4 Fenno Zwik 6 9
5 Peter Ebus 5 8   5 Paul Bos 5 8
6 Jac Schrijvers 5 7   6 Paul Heugten van 5 7
7 Ruud Sotthewes 5 6   7 Ruud Jacobs 5 6
8 Remy Ottenheim 4 5   8 Ger Jacobs 5 5
9 Tommy Katschnig 3 4   9 Wil Wetterhahn 4 4
10 Richard Killaars 2 4   10 Bas Meusen 2 4
11 Harrie Dorssers 1 4   11 Jac Sambeek van 1 4
winterprijs 2017 Klasse A         Klasse B  
      26-okt 2e ronde         26-okt 2e ronde
plaats     score punten alg. klass.   plaats     score punten alg. klass.
1 Richard Killaars 16,5 12   1 Paul Bos 16,3 12
2 Twan Geraedts 16 11   2 Bas Meusen 16 11
3 René Teeuwen 14,5 10   3 Tom Lammers 15,9 10
4 Jac Schrijvers 14 9   4 Jac Geraedts 14,6 9
5 Peter Ebus 13,9 8   5 Pieter Janssen 12,9 8
6 Imre Hadfy-Kovacs 13,1 7   6 Fenno Zwik 11 7
7 Har Reijnders 12,7 6   7 Jac Sambeek van 10,9 6
8 Paul Meusen 11 5   8 Wil Wetterhahn 10,5 5
9 Ruud Sotthewes 10,6 4   9 Paul Heugten van 8,8 4
10 Stephan Koopman 10,5 4   10 Jos Killaars 8,3 4
11 Tommy Katschnig 8,9 4            
12 Remy Ottenheim 8,7 4            
UITSLAGEN WINTERPRIJS 1e ronde                
winterprijs 2017 Klasse A     winterprijs 2017 Klasse B  
      28-sep 1e ronde         28-sep 1e ronde
plaats     score punten alg. klassem.   plaats     score punten alg. klassem.
1 René Teeuwen 16 12   1 Paul Heugten van 18,9 12
2 Peter Ebus 14 11   2 Pieter Janssen 17,9 11
3 Wiel Olders 13,9 10   3 Ruud Jacobs 16 10
4 Remy Ottenheim 12,4 9   4 Jac Geraedts 15,8 9
5 Jac Schrijvers 12,3 8   5 Fenno Zwik 15,3 8
6 Richard Killaars 10,3 7   6 Paul Bos 12,7 7
7 Tommy Katschnig 10,2 6   7 Ton Smeets 11,5 6
8 Har Reijnders 7,9 5   8 Tom Lammers 7,7 5
            9 Jac Sambeek van 7,4 4
  Toeptoernooi 13-7-2017    
         
PLAATS     punten alg.kl.
1 Ruud Jacobs 87 12
2 Jan Geerlings 76 11
3 Jac Geraedts 74 10
4 Jac Sambeek van 73 9
5 Jos Killaars 71 8
6 Ger Jacobs 70 7
6 Jac Schrijvers 70 12
8 Richard Killaars 68 10,5
8 Paul Meusen 68 10,5
10 Wiel Olders 67 9
11 Fenno Zwik 66 6
12 René Teeuwen 65 8
13 Peter Ebus 62 7
14 Ger Hoogen vd 59 5
10-7-2017 Schieten in Beesel bij de schutterij
  Naam ronde 1 ronde 2 klep kaart Totaal Alg.kl.
1 Paul Bos 5 5 10 47 67 12
2 Harrie Dorssers 4 5 6 47 62 12
3 Peter Ebus 1 4 10 46 61 11
4 Richard Killaars 3 5 8 45 61 10
5 Ron Fleuren 3 4 7 46 60 8,5
5 Tim Tegels 3 4 8 45 60 8,5
7 René Teeuwen 3 5 5 44 57 7
8 Imre Hadfy Kovacs 3 3 6 44 56 6
9 Jac van Sambeek 4 3 9 37 53 11
10 Fenno Zwik 3 3 5 41 52 10
11 Tom Lammers 2 0 3 45 50 9
12 Wiel Olders 4 3 6 36 49 5
13 Ton Smeets 2 1 3 42 48 8
14 Paul Meusen 5 3 0 39 47 4
14 Jac Schrijvers 2 1 1 43 47 4
16 Jac Geraedts 1 1 0 44 46 7
17 Paul van Heugten 0 3 2 38 43 6
18 Jac Fleuren 0 0 1 12 13 5
zomerprijs Klasse A       zomerprijs Klasse B    
    2017 19 juni   finale       2017 19 juni finale
plaats     score punten algemeen klassement   plaats     score punten algemeen klassement
1 Imre Hadfy-Kovacs 8 12   1 Bart Hovens 10 12
2 Tommy Katschnig 6 11   2 Fenno Zwik 6 11
3 Har Reijnders 6 10   3 Ger Hoogen vd 6 10
4 Twan Geraedts 6 9   4 Tom Lammers 4 9
5 Peter Ebus 5 8   5 Wil Wetterhahn 2 8
6 Ron Fleuren 5 7   6 Paul Heugten van 2 7
7 Jac Schrijvers 5 6            
8 René Teeuwen 3 5            
9 Paul Meusen 2 4            
clubkampioenschappen Dubbel Klasse A 18 mei 2017  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts René Teeuwen 12
2 Har Reijnders Jac Schrijvers 11
3 Ruud Sotthewes Imre Hadfy-Kovacs 10
4 Paul Meusen Richard Killaars 9
5 Tim Tegels Peter Ebus 8
6 Remy Ottenheim Wiel Olders 7
           
clubkampioenschappen Dubbel Klasse B 18 mei 2017  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Paul Heugten van Jac Geraedts 12
2 Paul Bos Ger v d Hoogen 11
3 Ton Smeets Tom Lammers 10
clubkampioenschappen Enkel Klasse A 8 mei 2017   clubkampioenschappen Enkel Klasse B 8 mei 2017
                 
plaats     punten algemeen klassement   plaats     punten algemeen klassement
1 Ron Fleuren 12   1 Bart Hovens 12
2 René Teeuwen 11   2 Paul Heugten van 11
3 Ruud Sotthewes 10   3 Paul Bos 10
4 Twan Geraedts 9   4 Fenno Zwik 9
5 Har Reijnders 8   5 Ton Smeets 8
6 Peter Ebus 7   6 Ger Hoogen vd 7
7 Paul Meusen 6   7 Wil Wetterhahn 6
8 Tommy Katschnig 5   8 Jac Geraedts 5
9 Tim Tegels 4   9 Tom Lammers 4
10 Imre Hadfy-Kovacs 4   10 Clary Coenen 4
11 Jac Schrijvers 4          
12 Richard Killaars 4          
13 Wiel Olders 3          
Algemeen klassement 2016 A-klasse                        
                               
      clubk. clubk. zomerpr niet-tt zomerpr zomerpr toept. winterpr winterpr winterpr. Boekm. NOAD eindst.
      enkel dubbel 1e ronde act. 2e ronde finale   1e ronde 2e ronde finale toern. cup  
PLAATS     9-mei 26-mei 30-mei 6-jun 13-jun 20-jun 21-jul 6-okt 20-okt 3-nov 24-nov 19-dec  
1 René Teeuwen 12 11 11 4 12 12 9 10 12 7 12 11 123
2 Peter Ebus 8 9 12 12 8 8   5 8 10 8 9 97
3 Paul Meusen 6 12   4 7 4 8 8 4 12 11 7 83
4 Ron Fleuren 10 12 9 7 10 10   7 6 8     79
5 Tim Tegels 9   10 5 5 11   12 5 6 7 8 78
6 Har Reijnders 7 10 4   6 7   9 10 9 4 4 70
7 Imre Hadfy-Kovacs   8 6 9 4     11 11 11 5   65
8 Jac Schrijvers 4 9 5 4 4 4 12 4   4 4 10 64
9 Tom Katschnig   7   8 4 9   6 9 5 9 6 63
10  11 Wiel Olders 5 11     4   11 4 7 4 4 4 54
10  11 Twan Geraedts 11     11     10       10 12 54
12 Herm Denessen   8 7 6 11 5           5 42
13 Ruud Sotthewes   10 8   9 6         6   39
14 Harrie Dorssers     4   3         4   4 15
15 Jules Munnichs       10                 10
16 Sef Heuts                     4   4
17 Stephan Koopman                          
                               
Algemeen klassement 2016 B-klasse                        
                               
                               
      clubk. clubk. zomerpr niet-tt zomerpr zomerpr toept. winterpr winterpr winterpr Boekm. NOAD eindst.
      enkel dubbel 1e ronde act. 2e ronde finale   1e ronde 2e ronde finale toern. cup  
PLAATS     9-mei 26-mei 30-mei 6-jun 13-jun 20-jun 21-jul 6-okt 20-okt 3-nov 24-nov 19-dec  
1 Paul Heugten van 11 12 11 4 12 10 8,5 11 12 12 6 12 121,5
2 Fenno Zwik 9 11 10 7   12 7 4 11 5 4 11 91
3 Paul Bos 6 10 12 12     6 10 5 7 4   72
4 Bart Hovens 12   9 4 11 11         9 10 66
5 Wil Wetterhahn   10     10 9   4 8,5 9 7 8 65,5
6 Jac Sambeek van 10 9   5     4 12   11 8   59
7 Jac Geraedts 7 8         8,5 5 10 4 5   47,5
8 Ruud Jacobs   12         12 7     11   42
9 Ger Hoogen vd 5   8   9 8           9 39
10 Pieter Janssen   11             7 8 12   38
11 Ger Jacobs   9         11 8     4   32
12 Tom Lammers 8             4 8,5 6 4   30,5
13 Ton Smeets       4     10   6 10     30
14 Henk Schrijvers               9 4   3 7 23
15 Merijn Boonen   8           6         14
16 Jan Geerlings       8,5     5           13,5
17   18 Noud Heuvel v/d       10,5                 10,5
17   18 Clary Coenen       10,5                 10,5
19 Jos Killaars                     10   10
20 Bas Meusen       8,5                 8,5
21 Jac Fleuren       6                 6
22 Rob Koch                          
NOAD-cup 2016 19-12-2016 Klasse A   NOAD-cup 2016 19-12-2016 Klasse B
                 
plaats     punten algemeen klassement   plaats     punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 12   1 Paul Heugten van 12
2 René Teeuwen 11   2 Fenno Zwik 11
3 Jac Schrijvers 10   3 Bart Hovens 10
4 Peter Ebus 9   4 Ger Hoogen vd 9
5 Tim Tegels 8   5 Wil Wetterhahn 8
6 Paul Meusen 7   6 Henk Schrijvers 7
7 Tom Katschnig 6          
8 Herm Denessen 5          
9 Wiel Olders 4          
10 Har Reijnders 4          
11 Harrie Dorssers 4          
  Boekmannentoernooi 24-11-2016        
  A-KLASSE            
              punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal alg. klassement
1 A René Teeuwen 10 8 18 12
2 A Paul Meusen 10 7 17 11
3 A Twan Geraedts 10 6 16 10
4 A Tom Katschnig 10 5 15 9
5 A Peter Ebus 10 4 14 8
6 A Tim Tegels 6 7 13 7
7 A Ruud Sotthewes 5 6 11 6
8 A Imre Hadfy-Kovacs 6 5 11 5
9 A Har Reijnders 4 5 9 4
10 A Sef Heuts 7 2 9 4
11 A Wiel Olders 3 2 5 4
12 A Jac Schrijvers 3 1 4 4
               
  B-KLASSE           punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal alg. klassement
1 B Pieter Janssen 4 8 12 12
2 B Ruud Jacobs 7 5 12 11
3 B Jos Killaars 4 8 12 10
4 B Bart Hovens 4 8 12 9
5 B Jac Sambeek van 1 10 11 8
6 B Wil Wetterhahn 5 6 11 7
7 B Paul Heugten van 5 5 10 6
8 B Jac Geraedts 3 7 10 5
9 B Tom Lammers 1 7 8 4
10 B Fenno Zwik 7 0 7 4
11 B Paul Bos 2 4 6 4
12 B Ger Jacobs 3 1 4 4
13 B Henk Schrijvers 1 1 2 3
winterprijs 2016 Klasse A     winterprijs 2016 Klasse B  
      3-nov finale         3-nov. finale
plaats     score punten algemeen klassement   plaats     score punten algemeen klassement
1 Paul Meusen 10 12   1 Paul Heugten van 12 12
2 Imre Hadfy-Kovacs 9 11   2 Jac Sambeek van 7 11
3 Peter Ebus 8 10   3 Ton Smeets 7 10
4 Har Reijnders 7 9   4 Wil Wetterhahn 6 9
5 Ron Fleuren 7 8   5 Pieter Janssen 6 8
6 René Teeuwen 4 7   6 Paul Bos 4 7
7 Tim Tegels 4 6   7 Tom Lammers 4 6
8 Tom Katschnig 4 5   8 Fenno Zwik 3 5
9 Jac Schrijvers 4 4   9 Jac Geraedts 3 4
10 Wiel Olders 2 4            
11 Harrie Dorssers 1 4            
winterprijs 2016 Klasse A  
      6-0kt 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Tim Tegels 19,1 12
2 Imre Hadfy-Kovacs 15,7 11
3 René Teeuwen 15 10
4 Har Reijnders 12,8 9
5 Paul Meusen 12,4 8
6 Ron Fleuren 12,1 7
7 Tom Katschnig 11,9 6
8 Peter Ebus 11,6 5
9 Wiel Olders 8,9 4
10 Jac Schrijvers 6,1 4
winterprijs 2016 Klasse B  
      6-okt 1e ronde
plaats     score punten algemeen klassement
1 Jac Sambeek van 16,5 12
2 Paul Heugten van 15,5 11
3 Paul Bos 14,2 10
4 Henk Schrijvers 13,1 9
5 Ger Jacobs 12,2 8
6 Ruud Jacobs 11,9 7
7 Merijn Boonen 10,6 6
8 Jac Geraedts 10,5 5
9 Fenno Zwik 10,4 4
10 Tom Lammers 10,2 4
11 Wil Wetterhahn 8,6 4
  Toeptoernooi          
     21-7-2016       punten algemeen klassement  
               
PLAATS     punten   klasse A   punten
1 Ruud Jacobs 94 1 Jac Schrijvers 12
2 Jac Schrijvers 86 2 Wiel Olders 11
3 Ger Jacobs 82 3 Twan Geraedts 10
4 Ton Smeets 75 4 René Teeuwen 9
5 Wiel Olders 72 5 Paul Meusen 8
6 Twan Geraedts 71        
7 Jac Geraedts 67        
7 Paul Heugten van 67   klasse B   punten
9 Fenno Zwik 66 1 Ruud Jacobs 12
10 René Teeuwen 63 2 Ger Jacobs 11
11 Paul Bos 62 3 Ton Smeets 10
12 Paul Meusen 60 4 Jac Geraedts 8,5
13 Jan Geerlings 55 5 Paul Heugten van 8,5
14 Jac Sambeek van 52 6 Fenno Zwik 7
        7 Paul Bos 6
        8 Jan Geerlings 5
        9 Jac Sambeek van 4
 Niet tafeltennis activiteit 6 juni 2016  Handboogschieten    
      score     A-klasse  
1 Peter Ebus 119         punten
2 Twan Geraedts 118         algemeen klassement
3 Jules Munnichs 116   1 Peter Ebus 12
4 Imre Hadfy-Kovacs 108   2 Twan Geraedts 11
5 Paul Bos 107   3 Jules Munnichs 10
6 Tommy Katschnig 101   4 Imre Hadfy-Kovacs 9
7 Ron Fleuren 98   5 Tommy Katschnig 8
 8 en 9 Clary Coenen 96   6 Ron Fleuren 7
8 en 9 Noud Heuvel vd 96   7 Herm Denessen 6
10 Herm Denessen 92   8 Tim Tegels 5
11 Tim Tegels 87   9 René Teeuwen 4
12 René Teeuwen 82   10 Paul Meusen 4
13 en 14 Bas Meusen 79   11 Jac Schrijvers 4
13 en 14 Jan Geerlings 79          
15 Fenno Zwik 60     B-klasse  
16 Jac Fleuren 53          
17 Jac Sambeek van 52         punten
18 Ton Smeets 50         algemeen klassement
19 en 20 Paul Meusen 49   1 Paul Bos 12
19 en 20 Bart Hovens 49   2 en 3 Clary Coenen 10,5
21 Jac Schrijvers 42   2 en 3 Noud Heuvel vd 10,5
22 Paul Heugten van 15   4 en 5 Bas Meusen 8,5
          4 en 5 Jan Geerlings 8,5
          6 Fenno Zwik 7
          7 Jac Fleuren 6
          8 Jac Sambeek van 5
          9 Ton Smeets 4
          10 Bart Hovens 4
          11 Paul Heugten van 4
clubkampioenschappen Dubbel Klasse A 26 mei 2015  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Ron Fleuren Paul Meusen 12
2 René Teeuwen Wiel Olders 11
3 Ruud Sotthewes Har Reijnders 10
4 Peter Ebus Jac Schrijvers 9
5 Herm Denessen Imre Hadfy-Kovacs 8
6 Tommy Katschnig     7
           
clubkampioenschappen Dubbel Klasse B 26 mei 2016  
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Paul Heugten van Ruud Jacobs 12
2 Fenno Zwik Pieter Janssen 11
3 Paul Bos Wil Wetterhahn 10
4 Jac Sambeek van Ger Jacobs 9
5 Merijn Boonen Jac Geraedts 8
clubkampioenschappen Enkel Klasse A 9 mei 2016   clubkampioenschappen Enkel Klasse B 9 mei 2016
                 
plaats     punten algemeen klassement   plaats     punten algemeen klassement
1 René Teeuwen 12   1 Bart Hovens 12
2 Twan Geraedts 11   2 Paul Heugten van 11
3 Ron Fleuren 10   3 Jac Sambeek van 10
4 Tim Tegels 9   4 Fenno Zwik 9
5 Peter Ebus 8   5 Tom Lammers 8
6 Har Reijnders 7   6 Jac Geraedts 7
7 Paul Meusen 6   7 Paul Bos 6
8 Wiel Olders 5   8 Ger Hoogen vd 5
9 Jac Schrijvers 4          
Algemeen klassement 2015 A-klasse   Eindstand                  
                               
      clubkamp niet-tt clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toeptoern. winterprijs winterprijs winterprijs Boekm. NOAD-cup Eindstand
      enkel activiteit dubbel 1e ronde 2e ronde finale   1e ronde 2e ronde finale toernooi   na 12 ronden
PLAATS     11-mei 18-mei 21-mei 1-jun 15-jun 29-jun 16-jul 8-okt 22-okt 19-11-2015 3-12-2015 14-12-2015  
1 René Teeuwen 10 10 12 11 9 6 12 7 6 12 9 9 113
2 Peter Ebus 9 11 9 4 4 8   6 7 10 6 10 84
3 Tim Tegels 8 12 11 10       12 4 9 7 8 81
4 Ron Fleuren 6   12 7 10 11     9   11 11 77
5 Twan Geraedts 12       12 12 8   11   8 12 75
6 Paul Meusen 4 9   5 8 5 10 11 12   4 4 72
7 Jac Schrijvers 5 6 8 6 11 9 11 8 4   3   71
8 Wiel Olders 4 7 8 4 5 10 9 4     4 6 61
9 Har Reijnders 4   9   4     10 4 8 10 4 53
10 Imre Hadfy-Kovacs 11   11 9 7           4 5 47
11 Harrie Dorssers 4 8 7 8 6       10       43
12 Herm Denessen       12 4 7         12 4 39
13 Sef Heuts     10         5 5 11 4   35
14 Jules Munnichs               9 8   5   22
15 Stephan Koopman 7                     7 14
16 Ruud Sotthewes     10                   10
17 Jan Smeets     7                   7
Algemeen klassement 2015 B-klasse Eindstand                  
                               
                               
      clubkamp niet-tt clubkamp zomerprijs zomerprijs zomerprijs toeptoern. winterprijs winterprijs winterprijs Boekm. NOAD-cup Eindstand
      enkel activiteit dubbel 1e ronde 2e ronde finale   1e ronde 2e ronde finale toernooi   na 12 ronden
PLAATS     11-mei 18-mei 21-mei 1-jun 15-jun 29-jun 16-jul 8-okt 22-okt 19-11-2015 3-12-2015 14-12-2015  
1 Paul Heugten van 9   12 8 10 11   8 8 10 12 11 99
2 Tom Katschnig 12 7 12   11 12   12 12     12 90
3 Fenno Zwik 8 8 7 11 9 8   7 7 5 5 8 83
4 Paul Bos 4 12   9 8 10 12 10     6 9 80
5 Bas Meusen 6 11   7 12 5   4 10   9   64
6..7..8 Tom Lammers 4 10 7 5   7   9 6 6 4   58
6..7..8 Jac Geraedts 7 4 9       7 5 11 11 4   58
6..7..8 Bart Hovens 10 6 11 12   9           10 58
9..10 Jac Sambeek van 5 5 9       10 4 5 8 4   50
9..10 Pieter Janssen             7 11 9 12 11   50
11 Noud Heuvel v/d 11   11         6   4 10 7 49
12 Ger Jacobs   4 10       9     9 4   36
13 Merijn Boonen 3 4   6 7 6 7           33
14 Ton Smeets 4 9 8       4       7   32
15..16 Wil Wetterhahn 4   10 10       4         28
15..16 Ruud Jacobs     8       5     7 8   28
17 Jan Geerlings             11           11
18 Jos Killaars   4         4           8
19 Rob Koch                       6 6
20 Jac Fleuren             4           4
NOAD-cup 2015 14-12-2015 Klasse A   NOAD-cup 2015 14-12-2015 Klasse B
                 
plaats     punten alg. klassem.   plaats     punten alg. klassem.
1 Twan Geradts 12   1 Tommy Katschnig 12
2 Ron Fleuren 11   2 Paul Heugten van 11
3 Peter Ebus 10   3 Bart Hovens 10
4 René Teeuwen 9   4 Paul Bos 9
5 Tim Tegels 8   5 Fenno Zwik 8
6 Stephan Koopman 7   6 Noud vd Heuvel 7
7 Wiel Olders 6   7 Rob Koch 6
8 Imre Hadfy-Kovacs 5          
9 Paul Meusen 4          
10 Herm Denessen 4          
11 Har Reijnders 4          
  Boekmannentoernooi 3-12-2015    
  A-KLASSE            
              punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal alg. klassem
1 A Herm Denessen 6 7 13 12
2 A Ron Fleuren 7 5 12 11
3 A Har Reijnders 7 4 11 10
4 A René Teeuwen 6 4 10 9
5 A Twan Geraedts 6 3 9 8
6 A Tim Tegels 4 5 9 7
7 A Peter Ebus 4 5 9 6
8 A Jules Munnichs 4 5 9 5
9 A Sef Heuts 4 4 8 4
10 A Imre Hadfy-Kovacs 5 3 8 4
11 A Paul Meusen 4 3 7 4
12 A Wiel Olders 4 2 6 4
13 A Jac Schrijvers 3 2 5 3
               
               
  B-KLASSE           punten
PLAATS       1e ronde 2e ronde totaal alg. klassem
1 B Paul Heugten van 7 5 12 12
2 B Pieter Janssen 2 8 10 11
3 B Noud Heuvel v/d 3 7 10 10
4 B Bas Meusen 6 3 9 9
5 B Ruud Jacobs 4 4 8 8
6 B Ton Smeets 4 3 7 7
7 B Paul Bos 1 5 6 6
8 B Fenno Zwik 2 4 6 5
9 B Tom Lammers 2 3 5 4
10 B Ger Jacobs 1 3 4 4
11 B Jac Geraedts 2 2 4 4
12 B Jac Sambeek van 2 1 3 4
winterprijs 2015 Klasse A     winterprijs 2015 Klasse B
      19-nov finale         19-nov finale
plaats     score punten algemeen klassement   plaats     score punten algemeen klassement
1 René Teeuwen 16,2 12   1 Pieter Janssen 16,5 12
2 Sef Heuts 12,2 11   2 Jac Geraedts 14 11
3 Peter Ebus 11,7 10   3 Paul Heugten van 13,6 10
4 Tim Tegels 10,1 9   4 Ger Jacobs 12,5 9
5 Har Reijnders 9,4 8   5 Jac Sambeek van 12 8
            6 Ruud Jacobs 10,9 7
            7 Tom Lammers 10,1 6
            8 Fenno Zwik 10,1 5
            9 Noud Heuvel van 9,9 4
clubkampioenschappen Enkel Klasse A 11 mei 2015   clubkampioenschappen Enkel Klasse B 11 mei 2015
                 
plaats     punten algemeen klassement   plaats     punten algemeen klassement
1 Twan Geraedts 12   1 Tommy Katschnig 12
2 Imre Hadfy-Kovacs 11   2 Noud Heuvel v/d 11
3 René Teeuwen 10   3 Bart Hovens 10
4 Peter Ebus 9   4 Paul Heugten van 9
5 Tim Tegels 8   5 Fenno Zwik 8
6 Stephan Koopman 7   6 Jac Geraedts 7
7 Ron Fleuren 6   7 Bas Meusen 6
8 Jac Schrijvers 5   8 Jac Sambeek van 5
9 Harrie Dorssers 4   9 Tom Lammers 4
10 Paul Meusen 4   10 Ton Smeets 4
11 Har Reijnders 4   11 Paul Bos 4
12 Wiel Olders 4   12 Wil Wetterhahn 4
          13 Merijn Boonen 3
 Niet tafeltennis activiteit 18-5-2015          
      score   A-klasse     punten
1 Tim Tegels 85         alg. klassement
2 Paul Bos 82   1 Tim Tegels 12
3 Bas Meusen 75   2 Peter Ebus 11
4 Tom Lammers 74   3 René Teeuwen 10
5 en 6 Ton Smeets 72   4 Paul Meusen 9
5 en 6 Peter Ebus 72   5 Harrie Dorssers 8
7 Fenno Zwik 70   6 Wiel Olders 7
8 Tommy Katschnig 69   7 Jac Schrijvers 6
9 Bart Hovens 67          
10 René Teeuwen 63   B-klasse     punten
11 Paul Meusen 62         alg. klassement
12 en 13 Jac Sambeek van 60   1 Paul Bos 12
12 en 13 Harrie Dorssers 60   2 Bas Meusen 11
14 Jos Killaars 57   3 Tom Lammers 10
15 Merijn Boonen 54   4 Ton Smeets 9
16 Jac Geraedts 49   5 Fenno Zwik 8
17 Wiel Olders 40   6 Tommy Katschnig 7
18 Jac Schrijvers 30   7 Bart Hovens 6
19 Ger Jacobs 21   8 Jac Sambeek van 5
          9 Jos Killaars 4
          10 Merijn Boonen 4
          11 Jac Geraedts 4
          12 Ger Jacobs 4
Clubkampioenschappen Dubbel Klasse A 21 mei 2015
           
plaats         punten algemeen klassement
1 René Teeuwen Ron Fleuren 12
2 Imre Hadfy-Kovacs Tim Tegels 11
3 Sef Heuts Ruud Sotthewes 10
4 Har Reijnders Peter Ebus 9
5 Jac Schrijvers Wiel Olders 8
6 Harrie Dorssers Jan Smeets 7
           
Clubkampioenschappen Dubbel Klasse B 21 mei 2015
           
plaats         punten algemeen klassement
1 Paul Heugten van Tom Katschnig 12
2 Bart Hovens Noud Heuvel v/d 11
3 Ger Jacobs Wil Wetterhahn 10
4 Jac Geraedts Jac Sambeek van 9
5 Ruud Jacobs Ton Smeets 8
6 Fenno Zwik Tom Lammers 7
  Toeptoernooi 16-7-2015  
       
PLAATS     punten
1 René Teeuwen 96
2 Jac Schrijvers 82
3 Paul Meusen 81
4 Paul Bos 80
5 Wiel Olders 78
6 Jan Geerlings 76
7 Jac Sambeek van 75
8 Ger Jacobs 74
9 Pieter Janssen 73
9 Merijn Boonen 73
9 Jac Geraedts 73
9 Twan Geraedts 73
13 Ruud Jacobs 70
14 Jos Killaars 69
15 Jac Fleuren 68
16 Ton Smeets 59